KONST / Litografier / Färglitografi 14687524
*
nr 1468 7524
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Fågel. Signerad, numrerad 68/190. Färglitografi, bildmått: 40x58cm, yttermått inklusive ram: 66x79cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
tisdag 24 maj 2022
kl 18:05:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 19:41:17
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Roland Jonsson
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Läs mer om Roland Jonsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 40x58cm djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad roland jonsson svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Roland Jonsson
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Läs mer om Roland Jonsson
nr 1468 7524
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Fågel. Signerad, numrerad 68/190. Färglitografi, bildmått: 40x58cm, yttermått inklusive ram: 66x79cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
tisdag 24 maj 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 19:41:17 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Roland Jonsson
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.Läs mer om Roland Jonsson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 40x58cm djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad roland jonsson svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03